Jardinjär samt form 1900-tal

Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal
Jardinjär samt form 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, FORM, 1900-talets första hälft, nysilver, med glasinsatser, längd 42-43 cm

Jardinjär med gravyr

748295

2020-03-12