Ljusstakar 3 st i tenn 1800-tal,

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN BENGT SUNDBERG, ljusstake, (verksam 1781-1812), Göteborg 1809, tenn, höjd 18, 1 par 1800-tal, ljusstakar, höjd 15 cm

Skador och lagningar

748299

2020-03-12