Väggur Gottheim Lindberg

Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg
Väggur Gottheim Lindberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGUR, 1900-tal, Gottheim Lindberg, Malmö, bronserad och förgylld, skuren dekor, höjd ca 61 cm

Färgbortfall

748317

2020-03-18