Trädgårdsmöblemang design Alvar Aalto

Klubbat för:

5 800 EUR

Utropspris

1 700 EUR

ALVAR AALTO TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 6 delar, "Aurinko-serien", Artek, 1970/80-tal, vitmålat trä,
borden: diameter 61-102 cm, höjd 61-72,5 cm, Stol: höjd 84 cm bredd 42 cm, sitthöjd 42,5 cm.

Lätt slitage

748324

2020-04-19