Trädgårdsmöblemang design Alvar Aalto
Klubbat för:
5 800 EUR
Utropspris
1 700 EUR
ALVAR AALTO TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 6 delar, "Aurinko-serien", Artek, 1970/80-tal, vitmålat trä,
borden: diameter 61-102 cm, höjd 61-72,5 cm, Stol: höjd 84 cm bredd 42 cm, sitthöjd 42,5 cm.
Lätt slitage
748324
2020-04-19