Vikskärm 1900-talets slut

Vikskärm 1900-talets slut
Vikskärm 1900-talets slut
Vikskärm 1900-talets slut
Vikskärm 1900-talets slut
Vikskärm 1900-talets slut
Vikskärm 1900-talets slut

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-talets slut, bemålad, genombruten, delvis skulpterad dekor, höjd ca 210, 53x4 cm

Brukslitage

748356

2020-03-14