Max Walter Svanberg offsettryck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter S., -57, offsettryck, bildmått ca 60x53 cm

748371

2020-03-14