Matservisdelar Gustavsberg

Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg
Matservisdelar Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 65 delar, ´´Geranium´´, Gustavsberg, bestående av 32 mattallrikar, 22 djupa, 2 karotter med lock, terrin med lock, fiskfat med insats, 6 upplägningsfat, deserttallrik

Slitage, krackeleringar, nagg förekommer

748379

2020-03-14