Två silverpokaler

Två silverpokaler
Två silverpokaler
Två silverpokaler
Två silverpokaler
Två silverpokaler
Två silverpokaler

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POKALER, 2 st, silver, Finland, 1800-talets början, en bägare från Gamla Karleby, höjd 7-8 cm, totalvikt ca 85 g

märken, åldersrelaterat slitage

748381

2020-03-18