Enrico Baj litografi med prägling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): "Der kleine General", signerad Baj, 5311/10000, färglitografi med prägling, ca 25x15 cm

748405

2020-03-11