Sten Dunér

Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér
Sten Dunér

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEN DUNÉR (född 1931): "Skogsgrav i Snö", litografi, provtryck, signerad och daterad, med dedikation " Till vännerna Ruckert..." bildmått 48x66 cm

748408

2020-03-11