Piedestal
2020-03-17
748411
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets mitt, stomme i trä, bronserat, skivor i marmor, höjd ca 67 cm samt skivan 25x25 cm
Smäre slitage