Johan Gustaf von Holst

Johan Gustaf von Holst
Johan Gustaf von Holst
Johan Gustaf von Holst
Johan Gustaf von Holst
Johan Gustaf von Holst
Johan Gustaf von Holst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): Irländsk setter, signerad, olja på duk, bildmått ca 33x25 cm

Slitage. Smärre färgbortfall.

748413

2020-03-14