Bordsur Brunfaut omkring 1900
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BORDSUR, omkring 1900, zink med marmor, märkt Brunfaut, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel och pendel saknas, höjd ca 28 cm
Kuntoraportti
Urtavla med skador, slitage
748419
Päivämäärä:
2020-03-18