Hänge

Hänge
Hänge
Hänge
Hänge
Hänge
Hänge

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGE, med mynt i silver, myntet från 1500/1600-tal, infattning gjord på 1940-talet, senare kedja i guld (18 k), största diameter ca 4 cm

Slitage på myntet

748423

2020-03-17