Monica Backström

Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM (född 1939-2020):objekt, Kosta Boda, Atelié, signerad, daterad -91, numrerad 832301-100, längd 18 cm

Framstår i gott skick

748429

2020-03-21