Omega herrfickur i silver

Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver
Omega herrfickur i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, fickur, 3 st, silver, 1900-talets första hälft, vitemaljerade urtavlor, ankargång, diameter ca 52 mm

En går vid inskrivnignstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavlor med skador, slitage

748432

2020-03-12