Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
STRÖMBERGSHYTTAN, skål, klar glasmassa med polykromt färgade ringar, signerad AÖ, numrerad 9105, höjd ca 10, diameter ca 25 cm
Smärre slitage, mindre repor kan förekomma
748443
2020-03-17