Vaser Strömbergshyttan

Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

STRÖMBERGSHYTTAN, skål, klar glasmassa med polykromt färgade ringar, signerad AÖ, numrerad 9105, höjd ca 10, diameter ca 25 cm

Smärre slitage, mindre repor kan förekomma

748443

2020-03-17