Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): (2) Självporträtt, signerad Olle Nordberg, olja på pannå resp tusch på papper, ca 24x11 resp 7,5x6 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748445

2020-03-29