Olle Nordberg
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): (2) Självporträtt, signerad Olle Nordberg, olja på pannå resp tusch på papper, ca 24x11 resp 7,5x6 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748445
2020-03-29