Bo Larsson, Stockholms motiv

Bo Larsson, Stockholms motiv
Bo Larsson, Stockholms motiv
Bo Larsson, Stockholms motiv
Bo Larsson, Stockholms motiv

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): Stockholms-motiv, signerad BL 81, samt Bo Larsson 81 atergo, olja på duk, ca 23x35 cm

748452

2020-03-11