Alf Svensson Contour fåtölj
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF SVENSSON, Contour, fåtölj med pall, 1950-/60-tal, stomme i betsad bok, fast klädsel i textil, justerbar sittvinkel, Bra Bohag / Ljungs Industrier, Malmö, höjd ca 99, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, fläckar, repor, senare klädsel
748453
2020-03-17