Rune Söderqvist färglitografi

Rune Söderqvist färglitografi
Rune Söderqvist färglitografi
Rune Söderqvist färglitografi
Rune Söderqvist färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE SÖDERQVIST (1935-2014): On square 4, signerade Rune Söderqvist, färglitografi 5/65, S. 47x40,5 cm, I. 35x30 cm

748456

2020-03-17