Flaska Hans Hedberg

Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg
Flaska Hans Hedberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS HEDBERG, flaska, starkeldsfajans, monogramsignerad HHg, laxrosa spräcklig glasyr, höjd ca 14 cm

Smärre slitage

748462

2020-03-17