Axel Knipschild Konkret

Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Space activators, signeradoch daterad atergo 1987, gouache, bladmått ca 26x16 cm

748464

2020-03-11