Yngve Ekström serveringsvagn

Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, serveringsvagn, 1970-tal, ek, brännmärkt Swedese, höjd ca 55, 61x55 cm

Bruksslitage

748465

2020-03-17