Tommi Toija skulptur

Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur
Tommi Toija skulptur

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

2 500 EUR

TOMMI TOIJA (född 1974) Vänta!, signerad samt daterad -07, målad keramik, höjd 50 cm

748478

2020-04-19