Roberto Torregiani

Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): Komposition, signerad, olja på duk, ca 33x24 cm

748481

2020-03-14