Göran Malmvall karmstol

Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol
Göran Malmvall karmstol

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, karmstol, 1940-tal, betsad furu, Svensk Fur, Karl Andersson & söner, sitthöjd ca 38 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, torrsprickor

748484

2020-03-17