Ernst Mether-Borgström serigrafi

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

ERNST METHER-BORGSTRÖM (1917-1996) komposition, signerad samt daterad 1976, serigrafi, 70/100, 48x62 cm

748487

2020-04-19