Erik Gunnarsson Hallström

Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström
Erik Gunnarsson Hallström

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK GUNNARSSON HALLSTRÖM (1905-1992): ´´tre gracer´´, monogramsignerad E G H, olja på duk, ca 19x22 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748491

2020-03-29