Tore Wideryd
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORE WIDERYD (1908-1992): Självporträtt, signerad och daterad T Wideryd -63, olja på pannå, ca 36x27,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748495
2020-03-29