Bordslampa/Träskulptur Kina

Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina
Bordslampa/Träskulptur Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, Kina, 1900-talets mitt, lackerad trä, träskuren skulptur föreställande en odödlig, höjd ca 61 cm

Bruksslitage, märken, smärre skador, torrsprickor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

748498

2020-03-17