Elis Berg Karlberg Kosta
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ELIS BERG, "Karlberg", glasservis, 73 dlr, Kosta, bestående av: 12 champagneglas, 12 rödvinsglas, 4 grogglas, 4 selter, 6 cognac, 7 starkvin, 6 snapsglas, 8 mindre snapsglas, 12 likör, 2 karaffer med lock
Bruksslitage, nagg förekommer, smuts
748504
2020-03-17