Ragnar Linden oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAGNAR LINDÉN (1919-1993): Stilleben, signerad och daterad Ragnar Lindén 1976, olja på pannå, ca 12,5x10,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748505
2020-03-29