Ragnar Linden oljemålning

Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR LINDÉN (1919-1993): Stilleben, signerad och daterad Ragnar Lindén 1976, olja på pannå, ca 12,5x10,5 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748505

2020-03-29