Timo Sarpaneva Kekkerit + Tapio Wirkkala Aslak

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIMO SARPANEVA samt Tapio Wirkkala, 16+12 dlr, delar av servisglas Kekkerit samt Aslak, pressglas, Iittala, Finland, bestående av 8 ölglas, 8 likörglas av Kekkerit, 6 vattenglas samt 6 likörglas av Aslak

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

748514

2020-03-17