Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
SKRIVBYRÅ, 1950-tal, mahognyfanerad, bakom jalusidörrar fack och lådor, i sargen två lådor och utdragbar skiva, höjd 113 cm, bredd 85 cm, djup 48-75 cm.
Lätt bruks slitage
748520
2020-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här