Mahogny skrivbyrå

Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå
Mahogny skrivbyrå

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

SKRIVBYRÅ, 1950-tal, mahognyfanerad, bakom jalusidörrar fack och lådor, i sargen två lådor och utdragbar skiva, höjd 113 cm, bredd 85 cm, djup 48-75 cm.

Lätt bruks slitage

748520

2020-03-23