Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RÖKELSEKAR MED LOCK, biskviporslin, Kina, 18/1900-tal, Kangxikopia, famille verte, genombruten dekor, på tassar, höjd ca 30 cm
Lagningar (både lock och kar)
748524
2020-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här