Rökelsekar biskviporslin Kina

Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina
Rökelsekar biskviporslin Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖKELSEKAR MED LOCK, biskviporslin, Kina, 18/1900-tal, Kangxikopia, famille verte, genombruten dekor, på tassar, höjd ca 30 cm

Lagningar (både lock och kar)

748524

2020-03-13