Oljemålning Ove Haase

Oljemålning Ove Haase
Oljemålning Ove Haase
Oljemålning Ove Haase
Oljemålning Ove Haase
Oljemålning Ove Haase
Oljemålning Ove Haase

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OVE MALMBORG HAASE (1894-1989): "Blomsterstilleben", signerad Ove Malmborg Haase, daterad 1950, olja på duk, ca 57x67 cm

748527

2020-03-13