Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, 1600/1700-tal, skuren dekor på krönet samt på benställningen, ek, sitthöjd ca 46, högsta höjd 125 cm
Knopparna på ryggen fattas, något lös i fogarna, nagg, slittage
748532
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här