Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOL, 1600/1700-tal, skuren dekor på krönet samt på benställningen, ek, sitthöjd ca 46, högsta höjd 125 cm

Kuntoraportti

Knopparna på ryggen fattas, något lös i fogarna, nagg, slittage

748532

Päivämäärä:

2020-03-17