Stol
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOL, 1600/1700-tal, skuren dekor på krönet samt på benställningen, ek, sitthöjd ca 46, högsta höjd 125 cm
Kuntoraportti
Knopparna på ryggen fattas, något lös i fogarna, nagg, slittage
748532
Päivämäärä:
2020-03-17