Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerade Angelica Wiik, 255/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad
748553
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här