Birger Ljungquist
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Nakenakt, signerad Birger Ljungquist, blandteknik på papper, ca 28x19,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748564
2020-03-29