Fritjof Schüldt oljemålning

Fritjof Schüldt oljemålning
Fritjof Schüldt oljemålning
Fritjof Schüldt oljemålning
Fritjof Schüldt oljemålning
Fritjof Schüldt oljemålning
Fritjof Schüldt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITJOF SCHÜLDT (1891-1978): Landskapsbild, signerad och daterad Schüldt -76, olja på duk, 60x81 cm, oramad

748582

2020-03-12