Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
AXEL OLSON (1899-1986): "Höstlöv" ("Självporträtt med ögonbinda"), signerad och daterad Axel Olson -81, olja på duk, ca 40x27 cm
Zustandsbeschreibung
748605
2020-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner