Svanen fåtöljer av Arne Jacobsen
Klubbat för:
2 200 EUR
Utropspris
2 000 EUR
ARNE JACOBSEN, fåtöljer, ett par, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, brunt läserklädsel, roterande centralfot, höjd 82 cm, bredd 77 cm.
Hårt slitage, revor, hål, repor och märken.
748621
2020-03-23