Sidenbroderi Erik XIV

Sidenbroderi Erik XIV
Sidenbroderi Erik XIV
Sidenbroderi Erik XIV
Sidenbroderi Erik XIV
Sidenbroderi Erik XIV
Sidenbroderi Erik XIV

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENBRODERI/APPLIKATION, 1800-tal, föreställande Erik XIV, ramad, totalmått 27,3x18,7 cm

skador

748627

2020-04-05