Bordsur 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, sannolikt Frankrike, förgylld metall, vitemaljerad urtavla med romerska siffor, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 29 cm
Urtavla med slitage, mindre skada
748629
2020-03-18