Signe Barth oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIGNE BARTH (1895-1982): Båt vid brygga, signerad samt daterad 49, olja på pannå, ca 32x24 cm
Kuntoraportti
748658
Päivämäärä:
2020-03-17