Modellskep "Regina"
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLSKEPP, "Regina", 1900-talets andra hälft, Danmark, utfört i trä, med livbåt, höjd ca 67 samt längd 76 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Smärre slitage, delar som saknas kan förekomma, smuts
748663
2020-04-12