Modellskep "Regina"

Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep
Modellskep

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLSKEPP, "Regina", 1900-talets andra hälft, Danmark, utfört i trä, med livbåt, höjd ca 67 samt längd 76 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Smärre slitage, delar som saknas kan förekomma, smuts

748663

2020-04-12